h
MAYEUTICA - Institución Psicoanalítica

Miembros de Mayéutica
(MA) = Miembro Analista de Mayéutica – Institución Psicoanalítica

María Laura Ahumada
Tel. 4805-8762
Cel.15-4174-2335
laura_3876@hotmail.com

Silvina Hernández (MA)
Tel. 4771-1021 155 977-3981
silvinamh@hotmail.com
Beatriz Sendra
Tel. 02664 - 690973
ebsendra@hotmail.com
Guadalupe Álvarez
Tel. 3983-2876
lupe_al@yahoo.com.ar
María del Carmen Iribarne
15-59325634
maricarmen.iri@gmail.com
María Gabriela Spinelli (MA)
Tel. 4921-0457 15-4174-8943
mgabrielaspinelli@gmail.com
Cecilia Barahona
Tel.: 15-4196-9011
cecilia.barahona@outlook.com
Beatriz Juárez
Tel: 4822-5782
beatrizj04@hotmail.com
Máximo C. Tosi-Rivella
Tel. 156128-2919
maximo.tosirivella@gmail.com
Marcos Bertorello (MA)
Tel.: 4551-8014
marcosbertorello@gmail.com
Zulema Lagrotta (MA)
Tel.: 4432-1196
zlagrotta@yahoo.com.ar

Zully Villalba
Tel. 4862-2656
zuvillalba@yahoo.com.ar

Natalia Blanco
1550044897
blanco_nat@yahoo.com.ar
Beatriz Mattiangeli (MA)
Tel. 4371-9021
zebrat54@gmail.com 
Susana Viña
Tel. 0348-4423631
susanavinia@yahoo.com.ar
Matias Brunori
15-54211381
matiasbrunori@hotmail.com
Guillermo Miliá
Tel. 4368-6717
guillermo_milia@yahoo.com.ar
Liliana A. Volando
Tel. 4864-0076 155043-8695
lilianavolando@yahoo.com.ar
Sonia Canullo (MA)
Tel/fax: 4554-7368
soniacanullo@gmail.com
María R. B. de Musolino (MA)
Tel. 4824-1982
mrbmusolino@gmail.com
Diana Voronovsky (MA)
Tel. 4805-0340
licdianav@gmail.com
Andrea Cepeda
1561536392
avcepeda@gmail.com
María Victoria Picciuto
Tel. 1549494002
mvictoriapicciuto@gmail.com
 
Celeste Cernotto
Tel. 1561062038
celescer@yahoo.com.ar
Liliana Ponce de León
Tel. 155180-2180
lilianapdel@hotmail.com
 
Néstor Domínguez (MA)
Tel. 4862-2656
nawdominguez@yahoo.com.ar
Maria Rizzi (MA)
Tel. 4522-7003 (15)5782-5166
mariarizzi@gmail.com
 
Edgardo Feinsilber (MA)
Tel.4951-9540
mail@edgardofeinsilber.com.ar
edgardofeinsilber@gmail.com
Ilda Rodriguez (MA)
Tel.: 4858-3713
ildaarodriguez@gmail.com
 
Gastón Gagliardi
Tel. 15-6796-3001
gastongagliardi@gmail.com
Manuel Rubio (MA)
Tel/fax.: 4554-7368
rubjuanmanuel@gmail.com
 
Stella Maris Gutiérrez (MA)
Tel. 4751-3427
smgutibri@hotmail.com
Lidia Sausto
Tel.: 0348 4420948
lidiasausto@arnet.com.ar